ÜLKÜ OCAKLARI TRABZON İL BAŞKANLIĞI ŞEHİT EREN BÜLBÜL'ÜN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

ÜLKÜ OCAKLARI TRABZON İL BAŞKANLIĞI ŞEHİT EREN BÜLBÜL'ÜN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

Paylaş:

Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanlığı Şehit Eren Bülbül’ün annesini ziyaret etti. Trabzon Ülkü Ocakları daha sonra Şehit Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret ederek kabrin başında Kuran-ı Kerim okuttu.

Trabzon Ülkü Ocakları tarafından yapılan paylaşım şu şekilde;

Trabzon Ülkü Ocakları olarak, şehrimizin medar-ı iftiharı olan şehidimiz Eren Bülbül'ün annesi Ayşe annemizi ziyaret edip, evin hemen yanında olan kabri şerifte Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdik. Çevre ilçe ocaklarımızın da yoğun katılımıyla gerçekleşen bu ziyaret için il başkanlığımızca günlerdir hazırlanılmakta olup buluşmanın şehidimizin doğum gününe denk getirilerek hem Eren'in can kardeşlerinin farkındalığını arttırmak hem de ailesine bu zor gününde güç vermek amaçlanmıştır.

Bu anlamlı günde Eren kardeşimizi dualarla ve övgülerle yeniden anıp, öyküsünü acılı annemizden bir kez daha derin bir keder ve anlatılamaz bir gurur eşliğinde yeniden dinledik. Vatan kelimesinin ne anlama geldiğini bir kez daha idrak etmiş ve anlatmış olduğumuz bu etkinlik vesilesiyle Ülkücülerin bu vatanın yılmaz neferleri ve bu vatan için elini taşın altına koyan herkesin ne pahasına olursa olsun daima yanında olduğunu tekrar ifade etmek isteriz. Kederli milletimiz ve şehit ailemize Cenab-ı Haktan sabır niyaz ediyor İyi ki doğdun Eren, İyi ki varsın diyoruz.