ÜLKÜ OCAKLARI YALOVA İL BAŞKANLIĞINA MAHMUT NEDİM SUİÇMEZ ATANDI
Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığına Mahmut Nedim Suiçmez atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Koray Can Köse’ye ve geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.
LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ BEY ADAY ADAYLARINA TEŞEKKÜR MEKTUBU GÖNDERDİ
Malumunuz olduğu gibi, Türk siyaset ve demokrasi hayatının tarihi nitelikli seçimleri 14 Mayıs 2023 tarihinde tüm yurt sathında yapılacaktır. Bu seçimlerde 13’üncü Cumhurbaşkanı’yla birlikte 28’inci Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi de milli iradenin tercihiyle belirlenecektir. Aynı zamanda ilk beş yıllık müktesebatı göz alıcı müstesna gelişme ve ilerlemelere sahne olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ikinci beş yıllık sürecine
LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ BEY’İN GRUP TOPLANTISI KONUŞMALARI-07.03.23
Değerli Arkadaşlarım, Muhterem Misafirler, Basınımızın Değerli Temsilcileri, Haftalık olağan Meclis Grup Toplantımıza başlarken hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyor, başarılı ve huzurlu bir hafta geçirmenizi diliyorum. Yurt içinde ve yurt dışında, televizyon ekranlarından, sosyal medya platformlarından, radyo kanallarından toplantımızı takip eden aziz vatandaşlarımıza, gönül ve kültür coğrafyalarımızda yaşayan değerli kardeşleri
ÜLKÜ OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI BİNGÖL İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI KOCAELİ İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI ZONGULDAK İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI RİZE İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Rize İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; deprem enkazında arama-kurtarma, ihtiyaç yardımı ve dağıtımı çalışmalarını sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI VAN İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Van İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; deprem enkazında arama-kurtarma, ihtiyaç yardımı ve dağıtımı çalışmalarını sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI BAYBURT İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.
ÜLKÜ OCAKLARI BOLU İL BAŞKANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLARI SÜRÜYOR
Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığımız, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için AFAD koordinasyonunda; depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım desteğini sürdürüyor.