KASTAMONU VALİSİ AVNİ ÇAKIR, ÜLKÜ OCAKLARI KASTAMONU İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

KASTAMONU VALİSİ AVNİ ÇAKIR, ÜLKÜ OCAKLARI KASTAMONU İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Paylaş:

Kastamonu Valisi Avni Çakır Kastamonu Ülkü Ocaklarını ziyaret ederek Başkan Haluk Yakar, yönetim kurulu üyeleri ve gençlerle bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde Kuzeykent Mahallesi’nde bulunan yeni ikametine taşınan ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın da katılımı ile resmi açılış programı gerçekleştirilen Kastamonu Ülkü Ocakları İl Başkanlığına bir ziyarette bulunan Kastamonu Valisi Avni Çakır Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Ülkü Ocaklarının yeni hizmet binasında ve çevresinde incelemelerde bulunan Vali Çakır, Başkan Haluk Yakar, yönetim kurulu üyeleri ve gençlerle gerçekleştirdiği sohbette yapılan hizmetlerden ötürü de ayrıca  teşekkür etti. Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Yakar da Vali Avni Çakır’a ziyaretleri için teşekkür ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yakar ayrıca şunları söyledi: “Bugün sizi burada ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduk. Sizi burada görmek bizim için şereftir, en büyük hediyedir. Bizler ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde bugünün gençlerinin ne denli büyük bir önem arz ettiklerinin farkındayız. Bugün ekeceğimiz sağlam tohumlar gelecekte sarsılmaz, yıkılmaz çınarlar olarak karşımıza çıkacaklar. Ülkemizin ve milletimizin teminatı gençlerimizdir. Gençlerimize sahip çıkmak adına bizler Ülkü Ocakları olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gençliğin eğitimine ve gelişimine katkıda bulunabileceğimiz her türlü faaliyetin gerçekleştirilmesi adına çabalıyoruz. İnşallah bu yeni hizmet binamızda bizlere nice güzel, hayırlı faaliyetlerin gerçekleşmesi için ev sahipliği yapacak. Burası aynı zamanda ülkemizde de bir ilk olarak dikkat çekmekte. Kıl çadırdan bir hizmet binası Türkiye’de tek Kastamonu’da var. Rabbim milletimize ve ülkemize hizmet yolunda bizleri mahçup etmesin. Sizlere de bu yolda güç kuvvet versin. Bugün aramızda olduğunuz için, güzel duygu ve düşünceleriniz için gönülden teşekkür ediyoruz.”

Ziyaret programı sonunda Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk tarafından Vali Avni Çakır’a Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından geliştirilen ‘Odak 2023’ yazılımı ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da hediye edilen Türk Lehçeleri Haritası’nın bir tablosu hediye edildi. Program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.