ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YİĞİT YILDIRIM’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI-30.08.23
Bir milletin kaderini değiştiren, kahramanlığın yükselişiyle dolan gökyüzünde yankılanan bir zaferin hikayesi, karanlık bulutları dağıtan güneşin ilk ışıkları gibi parlayan bir umudun destanıdır 30 Ağustos. Dumlupınar'da başlayan bu destan, göğsünde vatan sevgisiyle dolan ecdadımızın cesaretiyle birleştiğinde zaferin en güçlüyansıması doğdu. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki Türk Silahlı Kuvvetleri, tarihe altın harflerle kazı
ÜLKÜ OCAKLARI ANKARA İL BAŞKANLIĞINA ÖMER ŞANLI ATANDI
Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığına Ömer Şanlı atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Abdullah Yüksel’e teşekkür ederiz.
ÜLKÜ OCAKLARI VAN İL BAŞKANLIĞINA UMUT KARAKELLE ATANDI
Ülkü Ocakları Van İl Başkanlığına Umut Karakelle atanmıştır. Yeni görevinde başarılar dileriz.
ÜLKÜ OCAKLARI BURDUR İL BAŞKANLIĞINA ŞEVKİ GEDİZ ATANDI
Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığına Şevki Gediz atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Abdurrahman Arıkan’a teşekkür ederiz.
“ASENA TEŞKİLATI ŞEHİT NEFİSE ÖZSOY YAZ GELİŞİM KAMPI” DEVAM EDİYOR
Ülkü Ocakları olarak Türkiye geneli ortaokul ve lise öğrencilerinin yaz tatilini verimli geçirmeleri için hazırladığımız “Asena Teşkilatı Şehit Nefise Özsoy Yaz Gelişim Kampı” devam ediyor.
ÜLKÜ OCAKLARI BURSA İL BAŞKANLIĞINA MEHMET MUHİTTİN SALTIK ATANDI
Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanlığına Mehmet Muhittin Saltık atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Gülahmet Türk’e teşekkür ederiz.  
ÜLKÜ OCAKLARI YALOVA İL BAŞKANLIĞINA SERDAR UĞUR ATANDI
Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığına Serdar Uğur atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Mahmut Nedim Suiçmez’e teşekkür ederiz.  
ÜLKÜ OCAKLARI MERSİN İL BAŞKANLIĞINA EMRE CELAL GÜL ATANDI
Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığına Emre Celal Gül atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Yavuz Akgül’e teşekkür ederiz.
ÜLKÜ OCAKLARI DÜZCE İL BAŞKANLIĞINA OKAN ŞENGÜL ATANDI
Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanlığına Okan Şengül atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Ayhan Bülbül’e ve geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.
ŞEHİT RUHİ KILIÇKIRAN ORTAÖĞRETİM YAZ GELİŞİM KAMPI DEVAM EDİYOR
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Türkiye genelinde orta okul ve lise öğrencilerinin yaz tatilini verimli geçirmeleri için hazırladığımız “Şehit Ruhi Kılıçkıran Ortaöğretim Yaz Gelişim Kampı” devam ediyor.
GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI ENES EMİNOĞLU GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YİĞİT YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doktor Enes Eminoğlu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ı ziyaret etti. Ülkü Ocakları Genel Merkezimize gelen Eminoğlu ziyaretinde Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’a Türk Bayrağı hediye etti. Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım ise Eminoğlu'na yeni görevinde başarılar dileyerek Ülkü Ocakları olarak hazırladığımız eserleri hediye etti.  Gençlik ve Spor Bak
ÜLKÜ OCAKLARI KARABÜK İL BAŞKANLIĞI KERKÜK KATLİAMINI ANDI
Karabük Ülkü Ocakları tarafından 14 Temmuz 1959 Kerkük Katliamı'nın yıl dönümünde resim sergisi, Kur'an tilaveti ve sinevizyon gösterimi yapıldı. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.