AVRUPA TÜRKLÜĞÜNE TEŞEKKÜRLER

AVRUPA TÜRKLÜĞÜNE TEŞEKKÜRLER

Paylaş:

Avrupa Türk Konfederasyonu tarafından, şehit ailelerimize ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere toplanan zekât ve fitreler Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanlarımız tarafından kendilerine bizzat iletilmiştir.

Bu anlamlı yardımlaşma ve dayanışmaya emek vererek, insanlığa uzanan el olan Türk Konfederasyonuna ve Türk Konfederasyonuna bağlı olan Avrupa Federasyonlarına, Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım Bey sosyal medya hesapları üzerinden şu açıklamalara yer vererek teşekkürünü iletti;

Türk milleti büyük bir ailedir, göz görmesede gönülden gönüle kurulan sağlam köprülerle, tertemiz dua ve dileklerle dünyanın her coğrafyasında Türk ve İslam değerlerine ait güzellikleri yaşayıp, yaşatmaktadır.

Avrupa Türk Konfederasyonu tarafından, şehit ailelerimize ve ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere toplanan fitre ve zekatlar, Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanlarımız tarafından kendilerine bizzat teslim edilmiştir.


Bu anlamlı dayanışmaya öncülük eden  Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanımız Sn. Cemal Çetin ve  Avrupa Türk Konfederasyonuna bağlı olan Almanya Türk Federasyonu, Fransa Türk Federasyonu, Belçika Türk Federasyonu, İsviçre Türk Federasyonu, Danimarka Türk Federasyonu, Hollanda Türk Federasyonu ve Avusturya Türk Federasyonu Başkanlarımız başta olmak üzere kıymetli yöneticileri ile birlikte emeği geçen tüm ülküdaşlarıma teşekkür ederim. 

Allah her birinden razı olsun.

Rabbim hayırlarını kabul etsin.