GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YİĞİT YILDIRIM ÜLKÜ OCAKLARI ESKİŞEHİR İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI
Genel Başkanımız Ülkü Ocakları Eskişehir il başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.  Genel Başkanımız katılımını "Ocakları Eskişehir İl Başkanlığımızın düzenlediği iftar programına katıldık.  Programda emeği geçen ülküdaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Cenab-ı Allah, bir atan yüreklerle nice iftar sofralarında buluşmayı nasip etsin." ifadeleriyle paylaştı.
LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ BEY'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI-30.04.2022
Bir yanda Mübarek Ramazan ayının bitimiyle hüzünlenip manen burukluk yaşıyorken, diğer yanda bayram günlerine vasıl olmanın huzuruyla, hususuyla, umuduyla ve sevinciyle yüreklerimiz çarpmaktadır. Bayram, kırgın gönülleri buluşturan kardeşlik havzası, dargın ve küskün bedenleri kavuşturan barış vahasıdır. Kavgada gelecek arayanlara, kargaşaya umut bağlayanlara, karışıklığı ve karanlığı geçim kapısı görenlere en kalıcı mesaj, en tesirli
GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YİĞİT YILDIRIM ÜLKÜ OCAKLARI BOLU İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI
Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Genel Başkanımız katılımını "Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığımızda orucumuzu ülküdaşlarımızla açtık.  Cenab-ı Allah, nice iftar sofralarına birlik ve beraberlik içerisinde kavuşmamızı nasip eylesin." ifadeleriyle paylaştı.
GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YİĞİT YILDIRIM VAN GÜVENLİK KORUCULARI ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ
Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım Van Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu ziyaretini "Van Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu'nu ziyaret ettik.Federasyon Başkanı Ayhan Kahraman ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum."ifadeleriyle paylaştı.
GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YİĞİT YILDIRIM MHP VAN İL BAŞKANI SALİH GÜNGÖRALP'İ ZİYARET ETTİ
Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım MHP Van İl Başkanlığını ziyaret etti. Genel Başkanımız ziyaretini "Milliyetçi Hareket Partisi Van İl Başkanlığımızı ziyaret ettik. İl Başkanımız Sn. Salih Güngöralp ve il yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." İfadeleriyle paylaştı.
ÜLKÜ OCAKLARI VAN İL BAŞKANLIĞINA MEHMET VEYSEL ERDEM ATANDI
Ülkü Ocakları Van İl Başkanlığına Mehmet Veysel Erdem atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Ahmet İşiyok'a ve geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Van İl Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederim.
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI VEDAT BİLGİN BAYBURT ÜLKÜ OCAKLARINI ZİYARET ETTİ
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Sayın Vedat Bilgin Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığımızı ziyaret etti. Kendilerine Ülkü Ocakları olarak hazırladığımız Odak2023 yazılımımız ve Ocaktabul kutu oyunumuz hediye edildi.  
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU ARDAHAN ÜLKÜ OCAKLARINI ZİYARET ETTİ
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu Ülkü Ocakları Ardahan İl Başkanlığını ziyaret etti. Bakan Karaismailoğlu'na ziyareti sırasında Ülkü Ocakları Ardahan İl Başkanı Serkan Yıldız tarafından tablo hediye edildi.
ÜLKÜ OCAKLARI KIRIKKALE İL BAŞKANLIĞIMIZ SAHUR PROGRAMI DÜZENLEDİ
Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığımız sahur programı düzenledi.  
ÜLKÜ OCAKLARI YOZGAT İL BAŞKANLIĞIMIZ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ
Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanlığımız iftar programı düzenledi.  
ÜLKÜ OCAKLARI ÇANKIRI İL BAŞKANLIĞIMIZ SAHUR PROGRAMI DÜZENLEDİ
Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığımız sahur programı düzenledi.  
ÜLKÜ OCAKLARI ÇORUM İL BAŞKANLIĞIMIZ SAHUR PROGRAMI DÜZENLEDİ
  Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanlığımız sahur programı düzenledi. Düzenlenen sahur programına Genel Başkan Yardımcılarımız Ömer Şanlı, Burak Kılıç, Umur Güzerin, Kadir Ensar Ejder katılım sağladı. Allah birliğimizi daim etsin.